Jesteśmy
pasjonatami
kawy

 Zespół CoffeeForYou.pl

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dostarczaniem kawy najwyższej jakości. Wierzymy, że nasza praca jest misją, dzięki której zaopatrujemy ludzi w naturalne produkty poprawiające nastrój i pobudzające do życia. Specjalizujemy się w rzemieślniczym wypalaniu kawy, dzięki czemu nasi klienci mogą się cieszyć aromatycznym naparem, który, w przeciwieństwie do ziaren palonych przemysłowo, cechuje się świeżością oraz nutami smakowymi charakterystycznymi dla poszczególnych gatunków.

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także takie charakterystyczne usługi dla naszej firmy,jak: dostawa kawy do biura, firm cateringowych czy do salonów piękności. Wierzymy, że kompleksowość usług, jakie wprowadzamy na rynek kawowy, stanie się czynnikiem wyróżniającym sklepy z kawą w Warszawie. Kawa, którą oferujemy jest zawsze świeżo palona i jest ona sprzedawana jako kawa ziarnista lub mielona. Jest to nie lada gratka dla wszystkich kawoszy poszukujących innowacyjnych uniesień smakowych. Aromat i smak, jaki dają najlepsze rodzaje kawy świata po wypaleniu, to frajda dla podniebienia, której nie sposób sobie odmówić.

Sklep z kawą na miarę dzisiejszych czasów!

Wystarczy wykonać jeden telefon do naszej firmy, by uzyskać dostęp do kaw z Hondurasu, Etiopii, Ugandy, Brazylii, Peru i wielu innych krajów mających opinię ogólnoświatowych potentatów kawowych. Nasz sklep z kawą współpracuje z ekologicznymi plantacjami, które nie stosują żadnych chemikaliów w uprawach, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości! Każde kawowe ziarno pochodzące od nas to efekt wieloetapowej selekcji. To właśnie dlatego kawa ziarnista pochodząca z naszej palarni  cechuje się walorami smakowymi niedostępnymi dla produktów z dyskontów i supermarketów. Warto zatem już dzisiaj zdecydować się na skosztowanie tej jakości, bo jak mówią stali klienci: ,,wystarczy raz zakupić nasze produkty, by zrozumieć co to znaczy dobra kawa”. Wszystko dlatego, że dla nas każde zlecenie jest formą wyróżnienia, dzięki której wiemy, że nasza praca ma sens – dając najlepszej jakości ziarna kawowe. Nasz sklep z kawą to propozycja, po której świat staje się lepszy. Zapraszamy do osobistego testowania naszych produktów, by przekonać się, że taka jakość jest tylko jedna!

Świeżo palona kawa – czyli jak Coffeeforyou.pl realizuje zamówienia?

Gdy tylko dostajemy od Państwa zamówienie przystępujemy do procedury palenia kawy, dzięki której zyskujemy niepowtarzalne walory zarówno smakowe, jak i zapachowe. Każdy nasz produkt zawiera datę palenia umieszczoną na opakowaniu, po wypaleniu i odlerzakowaniu jest wysyłany do Klienta. Dzięki takiemu działaniu z każdego ziarna wydobywany jest niepowtarzalny aromat niedostępny przemysłowym kawom dostępnym na polskim rynku. Jeśli chcą Państwo przekonać się, jak niepowtarzalny może być efekt świeżo palonej kawy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Każdą zaprezentowaną w niej pozycję wypalamy według preferencji naszego Klienta chociaż ze swojej strony polecamy tzw. poziom średni w procedurze wypalania ziaren, ponieważ kawa wypalona w takim stopniu jest najbardziej uniwersalna w sposobie parzenia. Uważamy, że dzięki niemu smak uzyskiwanej esencji kawowej charakteryzuje się niepowtarzalną delikatnością. Na specjalne zamówienie sprowadzamy również niedostępne w naszym sklepie rodzaje kawy. Współpracujące z nami sklepy z kawą w Warszawie, Krakowie, Rzeszowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem – klienci doceniają jakość naszej świeżo palonej kawy, podobnie, jak nasz sklep internetowy z kawą, ponieważ nie wychodząc z biura czy z domu można otrzymać przesyłkę kurierską z kawą  z najdalszych zakątków świata.

Dobra kawa – czyli słów kilka o bestsellerach Coffeforyou.pl

Oprócz standardowych produktów, nasz sklep z kawą oferuje także tzw. produkty PRO – speciality, które gwarantują pochodzenie ziaren z najlepszych plantacji świata, wyrafinowany bukiet smakowy i niepowtarzalny kawowy aromat. W swojej ofercie posiadamy najlepsze kawy świata, takie jak: Brazil Fazenda Lagos z nutkami czekolady, gruszki i cytrusów, Mexico Finca Muxabal z nutkami papai i karmelu, czy Salvador Los Pirineos Washed z wyczuwalnymi akcentami pomarańczy i limonki. Każdy rodzaj kawy zawiera w sobie inną moc ziaren, a tym samy inne stężenie kofeiny. Nasze bestsellery dobierane są przez Klientów przez wspólny mianownik mocy ziaren i akcentów smakowych.  Oczywiście oferujemy fachową pomoc w zakresie doboru odpowiedniej do potrzeb kawy dla początkujących koneserów tego unikalnego produktu, który niesie ze sobą jakość, prestiż i walory zdrowotne.

            Jeśli mają Państwo jakieś pytanie czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu. W ten sposób zyskują Państwo możliwość otrzymania informacji z pierwszej ręki o aktualnych promocjach i możliwość ustalenia indywidualnych warunków transakcji. Wystarczy wykonać jeden telefon, by skorzystać z bestsellerów cenowych i upustów od Coffeeforyou.pl. Zamówienie jednej przesyłki kosztuje niewiele, a dzięki niej już zawsze będą Państwo wiedzieli jak powinna smakować dobra kawa.